Konkurs plastyczny „…Kiedy potrzebne są wiersze…”

Uczniowie klas 1 b i 3b wzięli udział w konkursie plastycznym „ Kiedy potrzebne są wiersze”, zorganizowanym z okazji 90 rocznicy urodzin pisarki Wandy Chotomskiej przez MDK na 102. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu klasowej książeczki  z ilustracjami do wierszy poetki.  Jury konkursowe oceniając prace brało pod uwagę m.in. oryginalność pomysłu, atrakcyjną okładkę książeczki, dobór wierszy i nadany tytuł tomiku poezji, plastyczną interpretację tytułu i treści wierszy, kompozycję ilustracji i tekstów. Znakomicie wywiązały się z tego zadania zarówno dzieci z klasy 1 b, które otrzymały Nagrodę jak i uczniowie z klasy 3b, którzy otrzymali Nagrodę Główną. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 20.11.br w siedzibie MDK.

Gratulujemy!

Galeria: Konkurs plastyczny „…Kiedy potrzebne są wiersze…” Zobacz galerię