Osiągnięcia uczniów klas 1-3 w II półroczu

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Klasa 1a
    • Bruno Turek – nagroda główna
    • Adam Kowalski- nagroda główna
    • Daria Rybczyńska- wyróżnienie
  • Klasa 1b
    • Jakub Wolak – nagroda
    • Emilia Wróbel – nagroda
    • Martyna Ślęzak – nagroda
    • Aleksandra Andrzejewska – wyróżnienie
    • Jan Bar – wyróżnienie
    • Bartosz Gacek – wyróżnienie
    • Jan Kolasiński – wyróżnienie
    • Aleksander Płaszczyca – wyróżnienie
    • Maksymilian Szymczak – wyróżnienie
  • Klasa 1c
    • Adam Stwora- nagroda
    • Julian Szkodziński- wyróżnienia
    • Alicja Kasperek
    • Krzysztof Dadaniak
    • Patryk Grabias
    • Mikołaj Ziejło
  • Klasa 1e
    • Jan Bochenek - wyróżnienie
    • Gaja Czekańska - wyróżnienie
    • Olga Goc – wyróżnienie
    • Inga Moryś – wyróżnienie
  • Klasa 2a
    •  Zosia Kowalczewska- nagroda główna
    •  Julia Wanat
    •  Karol Skóra- nagroda
    •  Antoni Czarnecki- wyróżnienie
  • Klasa 2b
    • Iga Duczmańska- nagroda
    • Emilia Kraj- wyróżnienie
    • Olga Narębska-wyróżnienie
    • Olga Twardowska – wyróżnienie
  • Klasa 2c
    • Anna Kulakivska – nagroda główna
    • Jan Wiatr –nagroda
    • Leonard Bień – wyróżnienia
    • Julia Kubik
  • Klasa 3a
    • nagroda główna - Monika Rociek
    • Wyróżnienie- Aleksander Kalicinski
  • Klasa 3b
    • nagroda – Kacper Kadula
    • wyróżnienie – Hanna Książek
  • Klasa 3c
    • Aleksander Jakubowski – wyróżnienia
    • Amelia Kowalczyk
    • Weronika Podolecka
    • Julia Stożek

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Krakowie „ Krakusek”- organizator Akademia Żakowska

  • wyróżnienie II stopnia - Kaja Wolfinger, 3b

Ogólnopolski konkurs „Kangur Matematyczny”- kategoria „Maluch”- organizator Małopolskie Stowarzyszenie „Kangur”.

  • Klasa 2a
    Wyróżnienie- Zosia Kowalczewska
  • Klasa 2b
    Olga Narębska- wyróżnienie
  • Klasa 3a
    Wyróżnienie – Monika Rociek
  • Klasa 3b
    wyróżnienie- Bartłomiej Balicki

,,Rajcuś Krakowski''- organizator Stowarzyszenie Szersze Horyzonty pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

  • Klasa 1b - 1 miejsce:
    • Aleksandra Andrzejewska
    • Marianna Babiak
    • Marta Rosiek
    • Patrycja Kubiak

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Nasza Mama Czarodziejka” z cyklu konkursów „Cudowny świat baśni”- organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska13

  • Klasa 1c
    Wyróżnienie -Julian Szkodziński, Krzysztof Dadaniak
  • klasa 1d
    Wyróżnienie -  Alicji Zajkiewicz.
  • Klasa 1e
    Alexander Fischer – wyróżnienie
  • Klasa 2a
    Wyróżnienie: Kornelia Szaniewska
  • Klasa 2b
    Wyróżnienie – Iga Duczmańska
  • Klasa 3c
    Kacper Rosiek - 2m

Konkurs wiedzy ,, Nasza mama czarodziejka’’, organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13

  • Klasa 1a
    Artsiom Astashkin- wyróżnienie
    Damian Krupiński - wyróżnienie
  • Klasa 1b
    Emilia Wróbel -1m
    Bartosz Gacek – 5m
    Jan Kolasiński – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Okulary” z okazji 125 rocznicy urodzin Juliana Tuwima - Organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13

  • Klasa 2b
    Aleksander Garbacz - wyróżnienie

Konkurs literacki Niezwykłe przygody mojej mamy”- organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13

  • Klasa 2b Olga Narębska - wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Słoń Trąbalski” z okazji 125 rocznicy urodzin Juliana Tuwima - organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13

  • Helena Krupińska­ - II miejsce
  • Karol Stygar­- IV miejsce

Test ze znajomości baśni i życiorysu H. Ch. Andersena z cyklu konkursów „Cudowny świat baśni”- organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska 13

  • Klasa 1a
    • 5 miejsce – Daria Rybczyńska
  • Klasa 1b
    • 1miejsce- Aleksandra Andrzejewska
    • 2miejsce- Bartosz Gacek
    • 2miejsce- Emilia Wróbel
    • 3miejsce- Marta Rosiek
    • 3miejsce- Natasza Michalczyk
    • 3miejsce- Patrycja Kubiak
    • 5miejsce- Jan Kolasiński
    • Wyróżnienie-Piotr Kornaś
  • Klasa 1c
    • I miejsce – Zuzanna Sypień
    • II miejsce – Julia Klusek, Kinga Bielawska, Julian Szkodziński
    • III miejsce – Agata Mendrek – Machowicz, Alicja Kasperek
    • IV miejsce – Adam Stwora, Mikołaj Ziejło
    • Wyróżnienie – Emilia Wiosna, Maksymilian Pachoński
  • Klasa 2b
    • III miejsce Dawid Kazanowski
    • Wyróżnienie – Olga Narębska

Konkurs recytatorski „Posłuchajcie, oto bajka” - organizator Centrum Kultury „ Podgórze”

  • Klasa 1e Olga Goc – wyróżnienie

Międzyszkolny konkursu filmowo-plastycznego „W świecie baśni” – organizator Centrum Młodzieży im dr H. Jordana w Krakowie

  • Klasa 1a
    Nagroda- Patryk Wisłocki
    Wyróżnienie- Kacper Wiszniewski
  • Klasa 1b
    Nagroda- Jakub Wolak
    Nagroda- Patrycja Kubiak
    Wyróżnienie- Emilia Wróbel
  • Klasa 1c
    Nagroda - Adam Stwora
    Wyróżnienie - Julian Szkodziński
  • Klasa 1e
    Nagroda -Julia Hlasta

Międzyszkolny Konkurs Filmowo- Plastyczny „ Nasi Ulubieni Bohaterowie” organizator CM im. Dr. H. Jordana

  • Klasa 1e
    • Julia Hlasta- nagroda
  • Klasa 1d
    • Nikodem Swędrak – wyróżnienie
  • Klasa 2b
    • Iga Duczmańska- nagrody
    • Olga Twardowska
    • Maksymilian Kurleto
    • Zuzanna Bereżyńska
  • Klasa 2c
    • Milena Pabian- nagrody
    • Agnieszka Pomierny
    • Jagoda Świtalska
    • Cezary Karwat

Konkurs plastyczny , ,Anioły fruwają nad Białuchą’’, organizator Towarzystwo Prądnickie

  • Klasa 1b
    • Jakub Wolak – wyróżnienie
    • Marta Rosiek - wyróżnienie

Autor: