WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

05.09.2021

1 września 2021 r. rozpoczął się rok szkolny 2021/2022. Przywitaliśmy go w murach szkoły, która po ponad dwóch miesiącach wakacji znów stała się miejscem wesołym, tętniącym śmiechem i gwarem uczniowskich rozmów. Uczniowie klas 2 - 8 spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami. W radosnej atmosferze przywitali się ze swoimi nauczycielami oraz z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami.

Po raz pierwszy w życiu dzwonek zabrzmiał dla gromady siedmiolatków, które 1 września br. stały się uczniami Szkoły Podstawowej nr 95. W sali gimnastycznej przywitała ich Pani Dyrektor, życząc, aby w naszej Szkole przeżyli wiele wspaniałych chwil, zdobyli wiele bogatych doświadczeń i odkryli wiele tajemnic świata.