Pożegnanie uczniów klas trzecich

Pożegnanie uczniów klas trzecich

W dniu 18 czerwca 2019 roku uczniowie klas trzecich pożegnali się z pierwszym etapem edukacji. Przygotowali występy artystyczne, podczas których zabrali nas na wyprawę „Z biegiem Prądnika”. Program artystyczny był podsumowaniem rocznego projektu „Prądnik – nasza mała ojczyzna”. Uczniowie zaprosili nas nad rzekę Prądnik, do Jaskini Łokietka, na zamek w Pieskowej Skale a także przybliżyłi nam postać  zaczarowanego dorożkarza Jana Kaczary. Swoje występy uświetnili  licznymi piosenkami i tańcami. Trzecioklasiści podziękowali swoim nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Występy zakończyli wakacyjnymi radami  dotyczącymi bezpiecznego spędzania wolnego czasu . Część artystyczna  zakończyła się wzruszającym pożegnaniem i podziękowaniami dla  Pani Dyrektor Elżbiety Poradowskiej. Dzieci podzieliły się swoimi refleksjami na temat pracy i zasług naszej Pani Dyrektor.  Po występach artystycznych nastąpiło uroczyste rozdanie nagród i dyplomów uczniom za osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich. Cała uroczystość dostarczyła uczniom i nauczycielom wielu emocji, wrażeń i wzruszeń.