ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek, 22 czerwca odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia roku szkolnego. Podczas spotkania na sali gimnastycznej pani dyrektor Elżbieta Poradowska przedstawiła wyniki klasyfikacji, wyróżniając uczniów z najwyższymi wynikami w nauce, którzy zostali wpisani do pamiątkowej Złotej Księgi. Z rąk nauczycieli uczniowie najlepsi w danej dziedzinie odebrali dyplomy potwierdzające otrzymanie tytułu "Mistrz przedmiotu". Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne, będące podsumowaniem całorocznej pracy oraz przepustką do dwóch miesięcy laby i odpoczynku.

Pani Dyrektor podziękowała Radzie Rodziców za całoroczną współpracę, wsparcie i zaangażowanie.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor uhonorowała także medalem "Zasłużony dla Szkoły Podstawowej nr 95" panią Małgorzatę Kułakowską - wieloletniego nauczyciela matematyki oraz Radnego Miasta Krakowa Dominika Jaśkowca.

Na zakończenie pani Dyrektor życzyła wszystkim dobrych i bezpiecznych wakacji.