Zakończenie roku szkolnego kl. 1-3

Zgodnie z dobrą tradycją naszej szkoły, 21 czerwca klasy trzecie przygotowały i zaprezentowały bogaty program artystyczny na zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Dzieci poprzez śpiew, recytację, taniec, grę na instrumentach zabrały nas w podróż do przeszłości. Wraz z nimi mogliśmy powspominać niezapomniane chwile spędzone w szkole. Właśnie w ten sposób uczniowie pożegnali się z młodszą grupą wiekową i swoimi wychowawcami.

Dzieci klas trzecich podziękowały również Pani dyr Elżbiecie Poradowskiej, Pani vice dyr Annie Hanusiak, nauczycielom klas młodszych, pracownikom szkoły i ukochanym rodzicom za serce i za duży wkład pracy w ich nauczanie i wychowanie.

Występ uczniów klas trzecich wzbudził podziw publiczności, która wyraziła go gorącymi brawami.

Spotkanie było również okazją do podsumowania najważniejszych osiągnięć uczniów klas I-III.

Pani dyrektor Elżbieta Poradowska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursów :”Świetlik” i „Kangur” oraz szkolnych konkursów organizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.