Wolontariusze na rzecz Dog Rescue

29.09.2018

29 września 2018r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja adopcyjna pod hasłem „Kochaj, szanuj, pomagaj”. W akcji na Krakowskich Błoniach, wzięli udział wolontariusze z naszej szkoły, którzy dzielnie, w ten chłodny, wrześniowy dzień, zachęcali do udziału w akcji, służyli informacją na temat zwierząt i chętnie prezentowali sylwetki małych podopiecznych Stowarzyszenia. Akcja, poprzedzona wcześniej promocją w naszej szkole w postaci gazetki tematycznej, spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy również odwiedzili Krakowskie Błonia. W efekcie sześć psów i starszy, chory kociak znaleźli domy, co w kontekście co raz to chłodniejszych dni i zbliżającej się zimy daje nadzieję wielu innym pozostającym pod opieką Stowarzyszenia „Dog Rescue”zwierzętom. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji za okazane serce i pomoc.

Samorząd Szkolny, Szkolny Klub Wolontariatu