Święto Rodziny

„Rodzina. Tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy".

Co roku, na przełomie maja i czerwca, obchodzimy w naszej szkole Dzień Rodziny. To wyjątkowe wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i dzieci. To czas przepełniony miłością, radością, uśmiechem, wzruszeniami.

Również w tym roku dzieci przygotowały z tej okazji dla swoich najbliższych niespodzianki.

Klasy 1-3 przygotowały okolicznościowe inscenizacje. W programach znalazły się wiersze, piosenki, a także elementy tańca i gry na instrumentach, poprzez które dzieci podkreśliły , jak wielkim uczuciem darzą swoich rodziców. Zwieńczeniem występów było złożenie życzeń rodzicom i huczne odśpiewanie ,,Sto lat". Występy zostały nagrane i w formie filmików udostępnione rodzicom. Nie zabrakło również własnoręcznie przygotowanych upominków, które dzieci wręczyły rodzicom.