Projekt edukacyjny „Prądnik – nasza mała ojczyzna”

W marcu uczniowie klas drugich i trzecich zakończyli kolejny etap realizacji szkolnego projektu edukacyjnego „Prądnik – nasza mała ojczyzna”. Każda klasa miała wykonać album o wybranej postaci związanej z Prądnikiem. Uczniowie gromadzili potrzebne informacje oraz zdjęcia, selekcjonowali je, opracowywali notatki, wykonywali ilustracje. Następnie wykonali albumy, w których zostały zaprezentowane postaci Jana Pawła II, Franciszka Macharskiego, Brata Alberta, Tadeusza Kościuszki, Jana Kaczary i Jan Pawła Woronicza. Niektóre z przedstawionych osób spędziły tu część życia, inni odwiedzili tę część Krakowa, a jeszcze inni są patronami tutejszych ulic.

Efekty pracy zespołów klasowych można podziwiać na znajdującej się w budynku Filii SP 95 wystawie.