Pożegnanie klas ósmych

24.07.2020

26 czerwca to dzień jednego z najbardziej nietypowych zakończeń roku szkolnego w historii naszej szkoły. To również dzień pożegnania z naszymi ósmoklasistami, których – pomimo nietypowych warunków – nie opuszał dobry humor i zadowolenie z osiągnięcia pięknych wyników na zakończenie szkoły podstawowej.

Spotkaliśmy się o poranku. Świeciło piękne słońce, Pani Dyrektor pożegnała nasze Dzieci serdecznymi i osobistymi słowami. Panie Wychowawczynie (zarówno te z klas 1-3, jak i 4-8) z trudem ukrywały wzruszenie. Maski i przyłbice nie przeszkodziły nikomu w przekazywaniu krzepiących gestów i miłych słów. Wręczono nagrody dla uczniów osiągających najlepsze wyniki. Pogratulowano Rodzicom, którzy wspierali naukowe ambicje swoich dzieci i uczestniczyli w życiu naszej szkoły. Dzieciom przekazano pamiątkowe prezenty od młodszych kolegów, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości. Również Wychowawczynie obdarowały swoje Dzieci podarunkami.

Mamy nadzieję, że lata spędzone w Szkole Podstawowej nr 95 staną się trwałym fundamentem życia naszych Absolwentów. Będziemy zawsze myśleć o nich z sympatią i tęsknić za ich uśmiechem, radością, odwagą i dobrymi sercami.