Informacje o egzaminie

08.03.2019

CO??? KIEDY??? CZAS PRACY???

• język polski – 14 maja 2023 r. (wtorek) – godz. 9:00 - 120 minut

• matematyka – 15 maja 2023 r. (środa) – godz. 9:00 - 100 minut

• język obcy nowożytny – 16 maja 2023 r. (czwartek) – godz. 9:00 - 90 minut

Dzień przed egzaminem przygotuj:

• strój galowy;
  • legitymację szkolną;
  • długopis lub pióro z czarnym atramentem, zabierz dwa, na wszelki wypadek 😀;
  • dodatkowo na egzamin z matematyki – linijkę;
  • możesz również zabrać ze sobą małą butelkę wody mineralnej (w czasie egzaminu woda powinna stać na podłodze, aby nie doszło do przypadkowego zalania arkusza egzaminacyjnego).

W dzień egzaminu:

• przyjdź do szkoły przynajmniej 30 minut przed egzaminem;
  • przed wejściem do sali wylosujesz numer stolika, przy którym będziesz pracować;
  • po rozdaniu arkuszy zapoznaj się z instrukcją i postępuj zgodnie z nią (sprawdź kompletność arkusza, wpisz kod na arkuszu i karcie odpowiedzi oraz naklej naklejki w odpowiednich miejscach).

!!! PAMIĘTAJ

• w czasie egzaminu pracuj samodzielnie;
  • do sali nie możesz wnieść telefonu komórkowego ani innych urządzeń telekomunikacyjnych;
  • członkowie zespołu nadzorującego nie mogą udzielać informacji nt. zadań egzaminacyjnych, mogą odpowiadać jedynie na pytania związane z kodowaniem arkusza oraz instrukcją;
  • 10 minut przed końcem czasu członkowie komisji przypomną o konieczności przeniesienia odpowiedzi na kartę odpowiedzi;
  • po zakończeniu czasu masz dodatkowe 5 minut na sprawdzenie poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę.

Gdy ukończysz prace przed  wyznaczonym czasem:

• zgłoś to przez podniesienie ręki, zamknij arkusz i odłóż go na brzeg stolika;
  • po sprawdzeniu  przez członka zespołu egzaminacyjnego  możesz wyjść z sali, nie zakłócając pracy pozostałym piszącym.

POWODZENIA!!!

Więcej informacji o egzaminie: